Ansatte

Våre ansatte har god erfaring og kompetanse, som oppdateres kontinuerlig.

Våre medarbeidere:

Profilbilde til Jørn Gjone

Jørn Gjone

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 59 14 35

E-post: jorn@risingregnskap.no

Profilbilde til Ole Petter Gonsholt

Ole Petter Gonsholt

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 59 14 36

E-post: ole.petter@risingregnskap.no

Profilbilde til Anne Kringlåk

Anne Kringlåk 

Regnskapssekretær 

Tlf: 35 59 14 30 

E-post: anne@risingregnskap.no

Profilbilde til Anne-Mette Lassen Selander

Anne-Mette Lassen Selander

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 91 68 01

E-post: anne.mette@risingregnskap.no

Profilbilde til Bente Sønstvedt

Bente Sønstvedt

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 59 14 32

E-post: bente@risingregnskap.no

Profilbilde til Kari Høidalen

Kari Høidalen 

Regnskapskonsulent 

Tlf: 35 59 14 34

E-post: kari@risingregnskap.no

Profilbilde til Hilde Vassend

Hilde Vassend 

Regnskapskonsulent 

Tlf: 35 59 14 39 

E-post: hilde@risingregnskap.no

Profilbilde til Anne Ringstad

Anne Ringstad

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 91 68 03 

E-post: anne.ringstad@risingregnskap.no 

Profilbilde til Anne Grethe Rønningene

Anne Grethe Rønningene

Regnskapskonsulent

Tlf: 35 59 14 38

E-post: anne.grethe@risingregnskap.no

Profilbilde til Svend Ole Øverbø

Svend Ole Øverbø 

Autorisert regnskapsfører 

Tlf: 35 91 68 02

E-post: svend.ole@risingregnskap.no

Profilbilde til Kristin Gunnheim

Kristin Gunnheim 

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 35 59 14 33 

E-post: kristin@risingregnskap.no